přilby-Uvex.cz / Technologie a novinky Uvex / Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené Recon Ready

Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené Recon Ready

fotka k článku Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready Brýle na lyže a snowboard od Uvexu označené Recon Ready umožňují získávat data do brýlí na mini LCD. Získejte on-line údaje o rychlosti, poloze, délce skoku.. nebo spojte Recon systém s telefonem a získejte informace o playlistu a SMS.

Recon Ready technologie byla vyvinuta za použití speciálních nejnovějších metod firmou Recon Instruments. Nejmodernější technická inovace pro každého, kdo chce v reálném čase ty nejpřesnější informace. GPS poloha, pozici kamaráda, délku skoku a mnohem víc. Napájení Lithium ion baterií. Interface tlačítka, barevný širokoúhlý LCD display.

Výhody RECON SYSTÉMU

GPS dovoluje kontrolovat vaši rychlost a pozici, dozvíte se, kde se nachází váš kolega a máte možnost okamžité kontroly svého skoku. Prostřednictvím vašeho smartphonu jste v kontaktu s ostatními i na svahu. Kompatibilní s lyžařskými brýlemi UVEX G.GL 9 CX recon ready a G.GL 9 recon ready.

Recon Systém je dostupný ve dvou verzích MOD a MOD LIVE. Varianta MOD LIVE nabízí data:

rychlost,
teplota,
vzdálenost,
doba skoku,
GPS poloha,
hodiny,
délka tréninku,
chronometr,
navigace,
ID signál,
spojení s wireless kamerou,
playlist*,
lokalizace kolegy*,
zasílání SMS*,
nastavitelný dashboard

*pokud je spárováno s Android smartphonem

(PC a MAC) –možnosti stahování pro další Androidy přes Recon HQ

Galerie fotek:

Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: hud-sdk-header.jpg Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-01.jpg Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-03.jpg Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-04.jpg Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-05.jpg Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-07.jpg Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-09.jpg Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-13.jpg

12.9.2012

Technologie a novinky Uvex:Take Off - jednoduché zatmavení zorníku tmavším sklem

12.9.2012

Take Off - jednoduché zatmavení zorníku tmavším sklem, fotka: 4126.jpg Modely brýlí Uvex označené Take Off mají v balení druhé tmavší sklo, které stačí přidat na stávající světlejší sklo, čímž odpadá složitější vyměňování zorníků podle aktuálního počasí.


Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené Recon Ready

12.9.2012

Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-13.jpg Brýle na lyže a snowboard od Uvexu označené Recon Ready umožňují získávat data do brýlí na mini LCD. Získejte on-line údaje o rychlosti, poloze, délce skoku.. nebo spojte Recon systém s telefonem a získejte informace o playlistu a SMS.


Vlastnosti lyžařských brýlí Uvex

8.9.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Vlastnosti lyžařských brýlí Uvex, fotka: 100UV-PROTECTION.jpg Označení a popis vlastností lyžařských brýlí Uvex.


Chytrý high-tech materiál reguluje teplotu.

8.9.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Chytrý high-tech materiál reguluje teplotu., fotka: uvex-logo-jpeg.jpg Lyžařské helmy už nejsou jen pro malé děti. Ochrana hlavy má už úspěch i u dospělých. Tento trend začal stejně jako u helem na cyklistiku.
Ačkoli původní (a samozřejmě také nejdůležitější) zaměření bylo na ochranu při pádu či nárazu, vnitřní část nové generace helem je propracovanější a pohodlnější. Nyní se pohodlí vyrovnává pocitu bezpečí. Uvex, jako současný leader na globálním trhu, je prvním výrobcem, který zkoumá a vyvíjí koncept climate comfort technologie.


LCD lyžařské brýle Uvex Variotronic

7.9.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

LCD lyžařské brýle Uvex Variotronic, fotka: UVISION_variotr_S5502065529.jpg Vylepšete svůj výhled dotekem Vašeho prstu, a to jen za desetinu vteřiny – reagujte ihned na změnu lyžařských podmínek. Průkopnické lyžařské brýle "UVISION variotronic" představila firma Uvex evropskému trhu na výstavě ISPO 09. U zorníku se používá liquid crystal technologie stejně jako u LCD obrazovky. Brýle jsou vybaveny pohonem na baterky.


Označení skel lyžařských brýlí Uvex

8.7.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Označení skel lyžařských brýlí Uvex, fotka: lens_lgl_ltm_black.jpg V článku naleznete rozdíly mezi skly používaných pro lyžařské brýle Uvex.


Lyžařské helmy Uvex injection-shell

8.3.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Lyžařské helmy Uvex injection-shell, fotka: uvex-logo-jpeg.jpg Materiály z řady pro závodníky nyní jako dostupný produkt pro každého. Co bylo dříve vyráběno pro nejlepší závodníky, je nyní v řadě prestižního producenta lyžařských helem – firmu Uvex - dostupné pro každého.


Technologie lyžařských a snowboardových helem Uvex

10.12.2009 | zdroj: www.uvex-sports.de

Technologie lyžařských a snowboardových helem Uvex, fotka: helma-vzorek.jpg Vysvětlení konstrukčních prvků lyžařských a snowboardových helem Uvex.


Technologie Variomatic zorníků

7.12.2009 | zdroj: www.uvex-sports.de

Technologie Variomatic zorníků, fotka: silvan_zurbriggen_72dpi.jpg Pro sezónu 2009/2010 představuje Uvex svoji novou generaci technologie photochromic variomatic zorníků, která s sebou přináší nové vlastnosti a výhody.
Prodejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010