přilby-Uvex.cz / Technologie a novinky Uvex / Lyžařské helmy Uvex injection-shell

Lyžařské helmy Uvex injection-shell

fotka k článku Lyžařské helmy Uvex injection-shell Materiály z řady pro závodníky nyní jako dostupný produkt pro každého. Co bylo dříve vyráběno pro nejlepší závodníky, je nyní v řadě prestižního producenta lyžařských helem – firmu Uvex - dostupné pro každého.

Lyžařské helmy injection-shell jsou výbavou nejen pro závodní lyžaře, zajišťující optimální komfort a zároveň dodržující nejvyšší standard co se bezpečnosti, kvality a životnosti týká. Tato technologie helem bude od příští sezóny dostupná pro specializované sportovní dealery. Prvky jako bezpečnost a pohodlí, které byly dosud dopřány pouze závodníkům, si nyní může užívat i širší skupina lyžařů. Mluvíme tady o řadě ultra-bezpečných helem, které uspokojí jakýkoliv požadavek. Chránit lidi – to je od samého začátku zásada firmy Uvex, která sídlí v německém Fürthu.

Co byste měli vědět: kvalitnější model helmy bude nyní cenově zhruba na stejné úrovni jako obvyklé lyžařské helmy typu in-mold.

Výjimečná výhoda Uvex injection-shell helmy je takzvaný climate management systém v podšívce, který se dá srovnávat s mechanismem regulace teploty v těle a vzbudí u uživatele pocit blahobytu. Požadovaný efekt je pouze u helem s tímto typem konstrukce. Systém využívá ventilační kanálky mezi skeletem a vystýlkou a kombinuje je s high-tech vystýlkou, která funguje podobným stylem jako moderní funkční prádlo – dle potřeby drží uživatele v teplu, chladu či suchu. Jakákoli vlhkost, která vznikne, je odvedena bezprůvanovými ventilačními kanálky, což zaručí, že teplota pod helmou zůstává celý den soustavně příjemná.

V případě některých helem typu in-mold vystavují ventilační kanálky určité části hlavy nevyhnutelně průvanu.

Musí se však zdůraznit, že také obvyklé in-mold helmy jsou bezpečné. Helmy mají nerozbitný vnější skelet, který je pevně spojen s polystyrenovou vystýlkou. I když lyžař čelí velkému nárazu, jádro helmy ho ztlumí a ochrání hlavu. Poté helma většinou už není vhodná pro další použití. Měla by být prověřena a v případě nutnosti vyměněna, protože už splnila svůj úkol.

To je také důvod, proč závodníci dávají přednost injection-shell helmě, která je založena na úplně jiné konstrukci. Je mnohem odolnější a tím prudký pád neznamená ihned konec životnosti helmy.

Made in Germany – továrna IV firmy Uvex v Lederdornu v bavorském lese umožnila využíváním nejnovější technologie, která byla vyvinuta značkou Uvex, produkci injection-shell helmy. Firma Uvex si uvědomuje výhody spojené s tím, že výroba sídlí v Německu, čímž jsou kvalita, flexibilita a spolehlivost. Toto je znázorněno i příkladem velkého nárůstu objednávek helem, kterého bylo dosaženo tento rok po lyžařské nehodě Durynského premiéra Althause. Jako hlavní dodavatel výbavy pro zimní sporty na trh byla firma Uvex o krok napřed a mohla jednoduše uspokojit náhlý vzestup poptávek u obchodníků.

8.3.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Technologie a novinky Uvex:Take Off - jednoduché zatmavení zorníku tmavším sklem

12.9.2012

Take Off - jednoduché zatmavení zorníku tmavším sklem, fotka: 4126.jpg Modely brýlí Uvex označené Take Off mají v balení druhé tmavší sklo, které stačí přidat na stávající světlejší sklo, čímž odpadá složitější vyměňování zorníků podle aktuálního počasí.


Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené Recon Ready

12.9.2012

Lyžařské a snowboardové brýle Uvex označené  Recon Ready, fotka: recon-ready-13.jpg Brýle na lyže a snowboard od Uvexu označené Recon Ready umožňují získávat data do brýlí na mini LCD. Získejte on-line údaje o rychlosti, poloze, délce skoku.. nebo spojte Recon systém s telefonem a získejte informace o playlistu a SMS.


Vlastnosti lyžařských brýlí Uvex

8.9.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Vlastnosti lyžařských brýlí Uvex, fotka: 100UV-PROTECTION.jpg Označení a popis vlastností lyžařských brýlí Uvex.


Chytrý high-tech materiál reguluje teplotu.

8.9.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Chytrý high-tech materiál reguluje teplotu., fotka: uvex-logo-jpeg.jpg Lyžařské helmy už nejsou jen pro malé děti. Ochrana hlavy má už úspěch i u dospělých. Tento trend začal stejně jako u helem na cyklistiku.
Ačkoli původní (a samozřejmě také nejdůležitější) zaměření bylo na ochranu při pádu či nárazu, vnitřní část nové generace helem je propracovanější a pohodlnější. Nyní se pohodlí vyrovnává pocitu bezpečí. Uvex, jako současný leader na globálním trhu, je prvním výrobcem, který zkoumá a vyvíjí koncept climate comfort technologie.


LCD lyžařské brýle Uvex Variotronic

7.9.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

LCD lyžařské brýle Uvex Variotronic, fotka: UVISION_variotr_S5502065529.jpg Vylepšete svůj výhled dotekem Vašeho prstu, a to jen za desetinu vteřiny – reagujte ihned na změnu lyžařských podmínek. Průkopnické lyžařské brýle "UVISION variotronic" představila firma Uvex evropskému trhu na výstavě ISPO 09. U zorníku se používá liquid crystal technologie stejně jako u LCD obrazovky. Brýle jsou vybaveny pohonem na baterky.


Označení skel lyžařských brýlí Uvex

8.7.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Označení skel lyžařských brýlí Uvex, fotka: lens_lgl_ltm_black.jpg V článku naleznete rozdíly mezi skly používaných pro lyžařské brýle Uvex.


Lyžařské helmy Uvex injection-shell

8.3.2010 | zdroj: www.uvex-sports.de

Lyžařské helmy Uvex injection-shell, fotka: uvex-logo-jpeg.jpg Materiály z řady pro závodníky nyní jako dostupný produkt pro každého. Co bylo dříve vyráběno pro nejlepší závodníky, je nyní v řadě prestižního producenta lyžařských helem – firmu Uvex - dostupné pro každého.


Technologie lyžařských a snowboardových helem Uvex

10.12.2009 | zdroj: www.uvex-sports.de

Technologie lyžařských a snowboardových helem Uvex, fotka: helma-vzorek.jpg Vysvětlení konstrukčních prvků lyžařských a snowboardových helem Uvex.


Technologie Variomatic zorníků

7.12.2009 | zdroj: www.uvex-sports.de

Technologie Variomatic zorníků, fotka: silvan_zurbriggen_72dpi.jpg Pro sezónu 2009/2010 představuje Uvex svoji novou generaci technologie photochromic variomatic zorníků, která s sebou přináší nové vlastnosti a výhody.
Prodejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010