přilby-Uvex.cz / dětské / Uvex Hlmt 5 Junior race:

Uvex Hlmt 5 Junior race

Uvex Hlmt 5 Junior race
kategorie: dětské přilby na lyže
odkaz na PRODEJCE
Varianty:

Hlmt 5 junior race Barva cyan pink Velikost M | cena 3590 Kč
Hlmt 5 junior race Barva cyan pink Velikost S | cena 3590 Kč
Hlmt 5 junior race Barva cyan pink Velikost XS | cena 3590 Kč
Hlmt 5 junior race Barva lightgreen yellow Velikost M | cena 3590 Kč
Hlmt 5 junior race Barva lightgreen yellow Velikost S | cena 3590 Kč
Hlmt 5 junior race Barva lightgreen yellow Velikost XS | cena 3590 Kč

Zobrazené ceny jsou doporučené pro prodej v ČR.
odkaz na PRODEJCE

popis:

- Velikost: XS (48-52), S (52-55), M (55-59)

Lyžařská přilba HLMT 5 JUNIOR RACE je určená pro všechny teenagery a děti, kteří chtějí vypadat stejně jako jejich idolové na svahu, nemluvě o tom, že je o něco více bezpečná. Zaujme vás perfektní design v jakém je helma navržena a neuvěřitelné pohodlí. Disponuje stejnými funkcemi jako její starší bratr HLTM 5 PRO. Pro vaše dítě, je tou správnou volbou.

Inovativní větrací systém zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a omezuje nepříjemné zahřívání hlavy. Větrací kanály jsou navrženy tak, aby rychle odváděli teplý vzduch ven a přijímaly čerstvý vzduch. Systém jednoduchého zapínání MONOMATIC se dá nastavit pomocí pouze jednoho tlačítka jednou rukou, navíc popruh na bradě vždy perfektně sedí. Systém IAS pak zaručí perfektní nastavení helmy v každém směru, aby odpovídala každému individuálnímu tvaru hlavy dítěte.

Helma disponuje krytím uší a díky speciálním membránám je dosaženo lepšího sluchu, což výrazně zvyšuje bezpečnost. Náušníky jsou navrženy tak, aby do nich netáhlo a aby zvyšovaly vaše pohodlí. Plášť helmy je velice pevný, bytelný a nárazuvzdorný. Při pádu tlumí otřesy. Nechybí ani speciální anti-alergenní vložka pro odvod vlhkosti. Integrovaný držák na brýle vzadu zajistí, že brýle na helmě drží v každé situaci.


The uvex hlmt 5 race ski helmet has got a little brother: uvex hlmt 5 junior race! For all teenagers who want to look just like their Slalom idols from Felix Neureuther to Linus Strasser.

Ride it like the big boys
Bring some colors into play: The ski helmet uvex hlmt 5 junior race is lots of fun thanks to its all-round technology and security package – free of worry included. Besides his amazing look, he also has the functions of his elder brother: Monomatic closing, IAS fitting system and the hardshell technology. The uvex hlmt 5 junior race ski helmet is the alltime favorite helmet for the younger generation who just want to look like the big boys. This Junior just rocks the house!

Galerie obrázků:

Uvex Hlmt 5 Junior raceProdejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010