přilby-Uvex.cz / lyžařské brýle / Uvex Corus (S1, S2) - Výprodej:

Uvex Corus (S1, S2) - Výprodej

Uvex Corus (S1, S2) - Výprodej
kategorie: lyžařské brýle
odkaz na PRODEJCE
Varianty:

Corus (S1, S2) 2011 Barva black/pink (S2) | cena 1690 Kč
Corus (S1, S2) 2011 Barva ice blue/white mat (S1) | cena 1690 Kč
Corus (S1, S2) 2011 Barva white/applegreen mat (S1) | cena 1690 Kč

Zobrazené ceny jsou doporučené pro prodej v ČR.
odkaz na PRODEJCE

popis:

Technologie zorníku SUPRAVISION® UVEX Corus nabízí UVA, UVB a UVC filtr odolný proti oděru a integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. Extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilitu s helmou a tím spolehlivé usazení brýlí UVEX. Součástí elastického pásu je 'speed clip', umožňující rychlé zapnutí přes helmu. Pomocí otvorů v rámečku nabízí konstantní odvětrávání bez nepříjemných pocitů průvanu. Díky této ventilaci se brýle nezamlžují. Velikostí a tvarem vhodný hlavně pro ženy. Vyrobeno v Německu.

Supravision:
Unikátní uvex Supravision technologie nabízí extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Garantuje 100% UV ochranu.

100% UVA, UVB, UVC - Protection:
Nekompromisní ochrana očí! Filtr proti oděru integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí.

Helmet Compatible:
Speciální konstrukce rámečku resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilnost s helmou a tím spolehlivou ochranu.

Speed Clip:
Některé modely jsou vybaveny speed clipem, který je součástí ellastického pásku pro rychlé zapnutí.

Propustnost Zorníku:
Propustnost světla zorníkem je udávána hodnotami: S1 - 60% propustnosti světla, S2 - 35% propustnosti světla, S3 - 18% propustnosti světla.Prodejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010