přilby-Uvex.cz / lyžařské brýle / Uvex Downhill 2000 race chrome:

Uvex Downhill 2000 race chrome

Uvex Downhill 2000 race chrome
kategorie: lyžařské brýle
MOC pro ČR: 5250,- Kč
odkaz na PRODEJCE
popis:

Závodní brýle od UVEX Downhill 2000 Race CHROME jsou lyžařské brýle pro opravdové profesionály. Svými technologickými vlastnostmi a designem převyšují všechny brýle ze série DOWNHILL. Vynikají svojí bezrámovou konstrukcí a jsou stylově velké. Dokonce i ten nejtěžší sníh se na brýle nebude lepit a bude z nich bezproblémově klouzat pryč.

Díky chytrému systému větrání se vám nestane, že by se brýle zamlžily apod. Budete v nich neustále perfektně vidět i v těch nejhorších klimatických podmínkách. Ať už budete brýle nosit nad nebo pod helmou, extra široký pásek extra široký pásek udrží brýle vždy na správném místě. Zrcadlový objektiv těchto lyžařských brýlí v retro stylu nejenže vypadá cool, ale také nabízí kompletní ochranu proti infračerveným paprskům.

Technologickou peckou brýlí je i absorpce UV záření, která je integrována přímo do surového materiálu a filtruje 100% UV až do 400 nm. Všechny brýle tohoto typu poskytují navíc 100% UVA, UVB a UVC ochranu.

Výbornou vlastností brýlí je i to, že nezkreslují vidění. U běžných lyžařských brýlí se může stát, že z důvodu zakřivení skel v zorném poli ztrácíme orientaci, což může vést k velkému zmatku na svahu. Brýlím Downihill 2000 však díky decentralizovanému objektivu toto riziko nehrozí. Brýle poskytují jasný, nezkreslený výhled a jsou tedy určeny i do toho nejnáročnějšího počasí.


The lush over-sized uvex Downhill 2000 goggles just looks fantastic. In powder it scores points with its frameless construction. Even the heavier spray will glide easily off the goggle without sticking to the frame or affecting your sight.

Less Frame. Enhanced View.
The lush over-sized uvex Downhill 2000 goggles just looks fantastic. In powder it scores points with its frameless construction. Even the heavier spray will glide easily off the goggle without sticking to the frame or affecting your sight. Whether worn over or under the helmet, the extra wide goggle strap with color-blocking always keeps the goggle in the right place. The mirrored lenses of these retro ski goggles not only look cool, but also offer complete protection from infra-red rays.Prodejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010