přilby-Uvex.cz / lyžařské brýle / Uvex Fire Race:

Uvex Fire Race

Uvex Fire Race
kategorie: lyžařské brýle
odkaz na PRODEJCE
Varianty:

Fire race Barva black | cena 1950 Kč
Fire race Barva cyan | cena 1950 Kč
Fire race Barva lightgreen yellow | cena 1950 Kč
Fire race Barva white | cena 1950 Kč

Zobrazené ceny jsou doporučené pro prodej v ČR.
odkaz na PRODEJCE

popis:

Technologie zorníku SUPRAVISION® UVEX zajišťuje UVA, UVB a UVC filtr integrovaný do materiálu zorníku i do rámečku brýlí. Poskytuje 100% ochranu Vašim očím proti modrému světlu a UV paprskům.

Zorník je extrémně odolný proti poškrábání vnější strany. Zdracdlová technologie zorníku kombinuje modní vzhled a funkčnost. Jeho povrch tvořený více jak 18 vrstvami nabízí kompletní ochranu proti infračervenému světlu. Škodlivé paprsky jsou efektivně odráženy a bezpečně izolovány od očí.

Speciální konstrukce rámečku umožňuje kompatibilitu s helmou a tím spolehlivé usazení brýlí. Ventilace v podobě otvorů v zorníku zajišťují odvětrávání bez nepříjemných pocitů průvanu.


Thanks to supravision® and easy-to-clean technology by uvex, you will enjoy fog-free and distortion-free vision with 100% UV protection guaranteed.

Individual style while classic
uvex fire race goggle is available in four different colors: The striking green and chilired immediately catch the eye and fit perfectly to your individual style, while classic black and white can be used in many ways. The streamlined and edgy design of uvex fire race makes it a distinctively appealing race goggle. Nothing is more important than clear sight at high speeds – Thanks to supravision® and easy-to-clean technology by uvex, you will enjoy fog-free and distortion-free vision with 100% UV protection guaranteed.

Galerie obrázků:

Uvex Fire Race Uvex Fire Race Uvex Fire RaceProdejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010