přilby-Uvex.cz / lyžařské brýle / Uvex FX Race (S1) - Výprodej:

Uvex FX Race (S1) - Výprodej

Uvex FX Race (S1) - Výprodej
kategorie: lyžařské brýle
odkaz na PRODEJCE
Varianty:

FX Race (S1) Barva yellow/orange | cena 1460 Kč
FX Race (S2) 2011 Barva black/white | cena 1460 Kč
FX Race (S2) 2011 Barva blue/white | cena 1460 Kč
FX Race (S2) 2011 Barva white | cena 1460 Kč

Zobrazené ceny jsou doporučené pro prodej v ČR.
odkaz na PRODEJCE

popis:

Technologie zorníku SUPRAVISION® UVEX FX RACE nabízí UVA, UVB a UVC filtr odolný proti oděru a integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí. Extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilitu s helmou a tím spolehlivé usazení brýlí UVEX. Pomocí otvorů v zorníku nabízí konstantní odvětrávání bez nepříjemných pocitů průvanu. Díky této ventilaci se brýle nezamlžují. Vodě a větru odolná prodyšná REGULATOR membrána brání přístupu vlhkosti a sněhu do těla brýlí. Voděodpuzující povrch umožňuje snadnou údržbu. Vyrobeno v Německu.

Supravision:
Unikátní uvex Supravision technologie nabízí extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Garantuje 100% UV ochranu.

100% UVA, UVB, UVC - Protection:
Nekompromisní ochrana očí! Filtr proti oděru integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí.

Easy to Clean:
Uvex voděodpuzující povrch-snadná údržba brýlí.

Propustnost Zorníku:
Propustnost světla zorníkem je udávána hodnotami: S1 - 60% propustnosti světla, S2 - 35% propustnosti světla, S3 - 18% propustnosti světla.Prodejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010