přilby-Uvex.cz / lyžařské brýle / Uvex Slider Optic (S1):

Uvex Slider Optic (S1)

Uvex Slider Optic (S1)
kategorie: lyžařské brýle
odkaz na PRODEJCE
Varianty:

Slider Optic (S1) 2011 Barva black mat | cena 1460 Kč
Slider Optic (S1) 2011 Barva pink mat | cena 1460 Kč
Slider Optic (S1) 2011 Barva polarwhite mat | cena 1460 Kč
Slider Optic (S1) Barva neongreen mat | cena 1460 Kč

Zobrazené ceny jsou doporučené pro prodej v ČR.
odkaz na PRODEJCE

popis:

Lyžařské brýle vhodné pro použití přes dioptrické brýle. Technologie zorníku SUPRAVISION® UVEX Slider Optic nabízí UVA, UVB a UVC filtr odolný proti oděru a integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí. Extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilitu s helmou a tím spolehlivé usazení brýlí UVEX. Pomocí otvorů v rámečku brýle nabízí konstantní odvětrávání bez nepříjemných pocitů průvanu. Díky této ventilaci se brýle nezamlžují. Vyrobeno v Německu.

Supravision:
Unikátní uvex Supravision technologie nabízí extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Garantuje 100% UV ochranu.

Helmet Compatible:
Speciální konstrukce rámečku resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilnost s helmou a tím spolehlivou ochranu.

100% UVA, UVB, UVC - Protection:
Nekompromisní ochrana očí! Filtr proti oděru integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí.

OTG:
Vhodné přes dioptrické brýle.

Direct Frame Ventilation:
Pomocí otvorů v rámečku nabízí konstantní odvětrání brýle bez nepříjemných pocitů průvanu. Díky této ventilaci se brýle nezamlžují.

Propustnost Zorníku:
Propustnost světla zorníkem je udávána hodnotami: S1 - 60% propustnosti světla, S2 - 35% propustnosti světla, S3 - 18% propustnosti světla.

Galerie obrázků:

Uvex Slider Optic (S1)Prodejce Uvex

Zboží výrobce Uvex můžete zakoupit na následujících odkazech:
Lyžařské přilby Uvex
Páteřák Uvex
Lyžařské brýle Uvex
Helmy na snowboard Uvex
Brýle na dioptrické brýle

Provozovatel: Přilby Uvex 2010